درباره ما

بسمه تعالی

با سلام و احترام
شرکت لوازم زینتی بین المللی فروزان سربلند قم به همت سرمایه گذاران از کشور چین در سال ۱۳۹۴ در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در استان قم ثبت گردید . با توجه به تجارب قبلی سرمایه گذاران این شرکت در حوزه ی تولید ورق های کامپوزیت آلومینیومی ، با در نظر گرفتن رونق و پویایی بازار ساخت و ساز در ایران و خاورمیانه، خط تولید این محصول پس از سه ماه به بهره برداری رسید. در حال حاضر خط تولید کارخانه قادر به تولید ورق های کامپوزیت آلومینیومی با ضخامت های مختلف در ۶۰ رنگ متنوع و متداول بازار جهان با ترکیب های شیمیایی گوناگون از قبیلPOLYESTER , DOUBLE POLYESER SIHINE , PVDF , PVDF SHINE DOUBLE POLYESER , &SPECIAL و با دو برند ALUMEI PEAK و ALUTOK و با ظرفیت نامحدود می باشد.
برای تولید این محصول از پلی اتیلن قابل انعطاف ، نشکن و همچنین ورق های آلومینیوم رنگی با ضخامت های گوناگون، که از معتبرترین کارخانه تولید ورق های آلومینیوم رنگی از کشور چین خریداری و در اختیار خط تولید کارخانه قرار گرفته است، استفاده می گردد. شرکت لوازم زینتی بین المللی فروزان سربلند قم این امکان را فراهم نموده است که خریداران محترم با هر رنگ، ضخامت و مشخصات فنی که تمایل دارند، محصول مورد نظر خود را سفارش داده و پس از تهیه مواد اولیه مورد نظر خریداران محترم ، اقدام به تولید گردد.
به لطف پروردگار و در جهت گسترش ابعاد مختلف تولید در سال ۱۹۳۶ کارخانه ی دیگری در قالب تولید لوله و قوطی استیل با گرید های مختلف نیز به بهره بردداری رسید و به عنوان اولین و تنها تولیدکننده لوله و قوطی استیل در ایران با برند YEACHO معرفی گردیده است.
در تولید این محصول علاوه بر اخذ گواهینامه ISO9001:2008,ISO 14001:2004,OHSAS 18001:2007,CE ،از تکنولوژی و دانش فنی به روز ، قوی و کارآمد استفاده گردیده است . با توجه به حساسیت این شرکت در تولید محصولات با کیفیت عالی و جلب رضایت مشتریان عزیز این شرکت کلیه محصولات خود را با توجه به انتخاب مشتریان محترم ضمانت تعویض می نماید. همچنین لازم به ذکر است که کلیه محصولاتی که در کارخانه تولید می شود دارای تطابق صددرصد با جداول استانداردهای ارائه شده در آزمایشگاه ها و گواهینامه های مختلف بین المللی می باشد. که در این خصوص ، شرکت آمادگی ارسال نمونه محصول به آزمایشگاه مورد نظر خریداران محترم دارا می باشد.
واحد فروش و بازرگانی شرکت لوازم زینتی بین المللی فروزان سربلند قم ، پس از ایران با داشتن فعالیت های گسترده در آسیا و آفریقا توانسته است محصولات خود را به کشورهای آذربایجان ، تانزانیا و ترکیه صادر و در حال حاضر با کشورهای عراق، پاکستان، تاجیکستان، ازبکستان، قرقیزستان و ترکمنستان نیز در حال مذاکره می باشد. در این راستا با توجه به سیاست نفوذ در بازار و جلب رضایت مشتریان از جنبه های مختلف در عین حفظ کیفیت مطلوب، به نحوی محصولات قیمت گذاری گردیده است که مشتریان عزیز بتوانند با قیمت نازل تر از دیگر رقبا نسبت به خرید اقدام نمایند.

                                                              با تشکر

                                                              شرکت لوازم زینتی بین المللی فروزان سربلند قم